• Slider 1
 • Slider 1
 • Slider 3

KURUMSAL

Özel tasarımı, hizmet felsefesi, organizasyonel kültürü, odalarda sunulan ürünler, lobi ve lounge alanlarındaki sıcaklık ve konforlu ortam ile SRF Hotel markası, enfes bir yaşam tarzı sunuyor.

Yeraltı suları açısından nitel ve nicel olarak, son derece zengin olan şehrimizde termal su, çok eski çağlardan beri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Otelimiz bünyesindeki tüm odalarda bulunan jakuzilerimizde termal suyun şifalarından faydalanarak kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Best Of The City sloganı ile yoluna başlayan ve bu slogana yakışır bir hizmet sunmayı amaçlayan otelimiz şehrin tam merkezine konumlandırılmıştır.

Merkezdeki konumu sayesinde tüm bankalar, resmi kurumlar, porsuk çayı, tramvay hatları, alışveriş merkezleri şehirdeki tüm ihtiyaçlarınıza kolaylıkla yürüme mesafesi içerisinde ulaşabilirsiniz.

TERMAL SAĞLIK

İnsanoğlunun yüzyıllar boyu zihinsel ve bedensel yorgunluklardan arınma ve bazı hastalıkların tedavisinde yararlandıkları iki önemli sağlık kaynağı...SRF HOTEL, çağdaş teknolojinin yardımıyla bu olağanüstü iki tedavi kaynağını hidromasajlı küvetlerde bir araya getiriyor, zihinsel ve bedensel olarak rahatlamanız, stresten kurtulmanız için bu konforu banyonuza taşıyor.

 • Kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerin vücuttan atılmasında
 • Sinir uçlarını uyararak bazı ağrıların dinmesinde
 • Metabolizma ve sinir sistemindeki bazı rahatsızlıklarda
 • Aşırı kilonun yol açtığı rahatsızlıklarda
 • Uykusuzluk sorunlarında
 • Stres ile mücadelede
 • Dolaşım sistemi bozukluklarında
 • Sindirimle ilgili rahatsızlıklarda
 • Kas, kemik ve eklem ağrılarının tedavisinde destekleyici rol oynamaktadır

Son zamanlarda insanlar onun hakkında çok şey konuşmaktadırlar, fakat nedense bir çok kişi SPA sözcüğünün gerçekten ne anlama geldiğini tam olarak bilmemektedir. Kısaca, "su ile gelen sağlık" anlamını veren "SPA" sözcüğü ile ilgili aynı anlamı taşıyan fakat, farklı şekillerde yazılan kelimeler görmek mümkündür.

Genel anlamda; sağlığı, zindeliği, estetik ve güzelliği, iyileşmeyi su ve suyun iyileştirici gücüyle kazanma denebilir

SPA yukarıdaki anlamlarının yanı sıra, bireye bedensel ve ruhsal açıdan iyileştirme ya da terapi hizmeti sunmayı amaçlayan merkez anlamına da gelmektedir

ŞİRKET RUHU

Sizleri günün hızlı temposundan arındırıp, ertesi güne sakin, huzurlu ve zinde ulaştırmanın Koşulsuz ve devamlı müşteri memnuniyetini ancak küçük işletmelerle gerçekleştirebileceğinden emin olarak SRF Hotel butik olmayı tercih etti.

Lüks işletmelerin içinde kaybolurken asıl fark yaratan unsurun detaylar olduğunu biliyoruz. Gerçek profesyonellerden oluşmuş bir ekip olarak kendimize özgün ve samimi yaklaşımlarımızla rahat, huzurlu ve güvenilir bir ortam yaratabilmeyi garanti ediyoruz. Bu özelliklerimizi de ihtiyaca yönelik lüksle birlikte sunuyoruz. Bu bileşimlerin, müşteri memnuniyeti ve mutluluğunun temel öğeleri olduğuna inanıyoruz.

Bizler, büyümeye devam ederken misafirlerini her zaman memnun eden ev sahipleri olmayı aklımızdan hiçbir zaman çıkarmamaya kararlıyız.